درباره شرکت نگین آرام سازه بیشتر بدانید

شرکت مهندسی نگین آرام سازه ( سهامی خاص )  با بکارگیری کارشناسان متخصص در رشته های مکانیک، برق و عمران در سال 1382 تاسیس گردید. مدیران این شرکت از سال 1378 در صنعت آسانسور با سابقه درخشان مشغول به کار بوده اند.

این شرکت با تشکیل واحدهای بازرگانی خارجی، طراحی و مهندسی، تحقیق و توسعه (  R&D) ، ساخت و تولید گام های موثری در توسعه صنعت آسانسور و پله برقی در ایران داشته است.

در شرکت NASA آسانسور با توجه به سرمایه گذاری های انجام گرفته در منابع انسانی و بهره گیری از تکنسین های مجرب در واحد  نصب و راه اندازی انواع آسانسورهای کششی و هیدرولیکی و پله برقی و خدمات بعد از فروش ، موفق شده است که آسانسورها و پله برقی های خود را با بهترین کیفیت عرضه نماید.

همچنین با بکار گیری از بهترین متخصصان در واحد تولید و استفاده از نرم افزارهای مهندسی  (  SolidWorks & CATIA ) و دارابودن ماشین آلات پیشرفته از قبیل لیزر وپانچ توانسته است کابین های خود  را با بهترین کیفیت و قابل رقابت با کابین های اروپایی به بازار عرضه نماید .

به دلیل کوشش مداوم کلیه واحدهای NASA آسانسور در جهت افزایش کیفیت محصول ، عدم تاخیر در تحویل و رضایتمندی مشتریان این شرکت توانسته است به جایگاه مطمئنی در صنعت آسانسور و پله برقی دست یابد بطوریکه در پروژه های مهم دولتی و خصوصی افتخار یافته بهترین آسانسور و خدمات مربوطه را ارائه نماید .

تعدادی از پروژه های ما

بازار بورس اوراق بهادار تهران، شرکت ساختمانی پارس گرما، بنیاد تعاون سپاه، روزنامه همشهری، سپاه پاسداران، شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی، بانک ملی بهارستان، بانک ملی بجنورد، ساختمان مرکزی بانک آینده، شرکت ساختمانی بهشهر، شرکت عمران نیرو، بازار موبایل ایران، بازارمبل شماره 3، شرکت امید ری، مرکز طبی کودکان تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، بیمارستان 5 آذر گرگان، بیمارستان آق قلا، شهرک صنعتی رشت، بانک کشاورزی بجنورد، بانک ملت، شهرداری منطقه4 تهران، چاپخانه های روزنامه همشهری، تعاونی مسکن روزنامه همشهری، تعاونی مسکن هوافضا، تعاونی مسکن فرهنگیان منطقه 4، تعاونی مسکن سایپا، تعاونی مسکن ابهر، تعاونی مسکن بندرعباس، شرکت عمران و مسکن شمال، شرکت توسعه و عمران ساری، پلیس فاتب و…

فهرست
تماس بگیرید